#
PolydeaPRO – Güler İplik

PolydeaPRO

“PolydeaPRO” %100 yüksek mukavemetli sonsuz filament polyesterden yapılmış bir dikiş ipliğidir.

Yüksek dikiş performansı, yüksek mukavemeti ve üst seviye kalite baz alınarak tasarlanmış olan PolydeaPRO barındırdığı ürün çeşidi seçenekleri ile çok yönlü ve farklı kullanım alanlarına hitap etmektedir.

Alanında uzman çalışma ekibimiz ile birlikte, üretimin hammadde aşamasından bitmiş ürün aşamasına gelene kadar üretimin tamamı Güler İplik bünyesi altında sürdürülmektedir. PolydeaPRO günümüz teknolojisine uygun, uluslararası kalite standartları gereğince, AR-GE departmanımızın onayı ve çalışmaları ile birlikte desteklenen bir üretim prosesine sahiptir.

PolydeaPRO ile müşterilerimize en yüksek dikiş performasında üst segment kalitede, ekstra yüksek mukavemetli dikiş ipliği üretim hizmetini sunuyoruz. Dikiş ipliğinden alınabilecek verimi maksimum seviyesine çıkardık ve dikiş ipliğinin sahip olabileceği performans ve kaliteyi en üst segmente sabitledik. Optimum sonuçlu üretim anlayışını baz alarak tasarladığımız PolydeaPro yüksek güç ve hızda çalışan makinelerde bile sizleri yarı yolda bırakmayacaktır.

Yüksek performans, yüksek mukavemet, üst segment kalite ve optimum sonuçlar PolydeaPRO tarafından sizlere garanti edilmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • Standart polyester dikiş ipliklerinden daha yüksek dikiş mukavemeti sağlar.
 • UV ışınlarına karşı ekstra direnç gösterir.
 • Dikiş ipliğinin maksimum döngüde işlenmesi için kontrollü gerdirme özellikleri, sıkı, sağlam ve dengeli dikişler sağlar.
 • Sağladığı optimum esneklik ile tutarlı dikiş oluşumunu ve düzgün dikiş görünümünü destekler. Talep edilen ürün bitişini sağlama konusunda oldukça başarılı sonuçlar verir.
 • Yüksek dikiş mukavemeti ve ürün kalitesi, iyi aşınma direnci baz alınarak üstün dikiş performansı sağlamak için tasarlanmıştır.
 • Tutarlı bir çap, optimum düzleştirme operasyonları ve düşük nem geri kazanımı ile mükemmel kat güvenliğine ve duyarlılığına sahiptir.
 • Yüksek renk haslığı ve iyi renk direnci gösteren PolydeaPRO, çeşitli popüler renklerde mevcuttur.
 • Modern teknoloji ile gerçekleştirilmiş ve Ar-Ge çalışmaları ile desteklenmiş prosesler ve profesyonel ortamlarda gerçekleşen ekstra performans ve koruma temin eden yağlama uygulamalarımız ile birlikte PolydeaPRO yüksek dikiş performansı ve sürekli iyileştirme anlayışında en iyisi olmayı başarmıştır.
 • PolydePRO ile birlikte ısınma ve makine de oluşabilecek dikiş ipliği kaynaklı hatalar minimuma indirilmiştir.
 • PolydeaPRO geçirdiği her üretim aşamasında fiziksel ve kimyasal yapısının hep duyarlı ve tutarlı kalmasını sağlar ve bu sayede oluşabilecek her türlü soruna çözüm sunar , üretim sonuçlarını optimum seviyede tutar.
 • Özel olarak formüle edilmiş yağlayıcı madde ile işlenmiş PolydeaPRO, yüksek hızlı dikiş işlemleri sırasında sürtünme özelliklerini optimum seviyede tutar.
 • Uluslararası standartlara uygundur, üretim kalitesi kazandığı sertifakalar ile desteklenmektedir.
 • Ürünümüzde kalite standartlarına uymayan, insan sağlığına zararlı azor boya , fitalat vb. kanserojen içerikli herhangi bir yabancı madde kesinlikle kullanılmamaktadır.
 • Güler İplik, ürünleri ve çevre dostu uygulamaları ile sektörde örnek teşkil eden üretici bir firmadır. Sahip olduğu sertifikalar ile çevreye duyarlı faaliyetlerini doğrulamaktadır. PolydeaPRO vegan ürün gereksinimlerinin tamamına sahiptir ve üretimimiz vegan sertifikasyonumuz ile desteklenmektedir.

KULLANIM ALANLARI

FİZİKSEL & KİMYASAL ÖZELLİKLER

Yarı şeffaf
UV ışınlarına karşı yüksek dirençli
Yüksek renk haslığı
Yüksek hızlı makinelerde bile mükemmel performans
Ekstra ve aşırı uygulamalar dışında aside karşı oldukça dayanıklı
Hafif alkalilere karşı dayanıklıdır, ancak Fenol içinde çözülebilir
2 gr/lt'ye kadar Ro klorür ve peroksit kimyasallarına karşı dayanıklıdır
Fiziksel özellikleri 150 °C'den sonra değişebilir
250-260 °C erime noktalarıdır

PolydeaPRO istenilen kalınlıkta, numaralarda ve renk seçenekleri ile üretilmektedir.

Detaylı renk çalışmaları ve özel ürün talepleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.