#
Renkler – Güler İplik

RENKLER

Renk, ışığın nesne ve yüzeyler üzerine çarpması sonucunda ortaya çıkan bir temel tasarım öğesidir. Renkler, ışıklar sayesinde biçimlerin, yüzeylerin ve hacimlerin görünür olmasını sağlar. Bu görünme işlemini sağlayan ögeler ise ışık, yüzey, göz ve beyindir.

Güler İplik renkleri bilim , sanat ve teknoloji ile birleştirmektedir .Doğanın rengi ve ışığın doğasını vizyon edinerek renk çalışmalarımızı profesyonel uygulama alanımızda ve uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Güler İplik müşterilerine dünya standartlarında iplik renkleri sunmakta lider bir marka haline gelmiştir. 4,000 ‘den fazla tondan oluşan bir renk kütüphanesinden var olan global renk kartımız en çok tercih edilen renklerden oluşan 120 farklı seçenek sunmaktadır.

Endüstrinin en popüler renk seçeneklerini bünyemizde barındırmakta ve aynı zamanda müşterilerimizin özel renk isteklerini ve tercihlerini karşılamakta çok başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Geniş portföyümüzde müşteri tarafından özel talep edilen bir renk mevcut değil ise, profesyonel ekibimiz boya evlerimizde ve laboratuvarlarımızda istenilen renk çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Müşterimizin talep ettiği özel renk seçeneklerini temin edebilmek için verimli ve etkili bir proses oluşturmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz renk eşleştirme, renk ölçümleri ve renk çalışmaları ; sürecimizde başarılı sonuçlar elde edilmesine büyük katkı sağlamaktadır. Rengin doğruluğu, ve başarılı bir eşleştirme, müşteri memnuniyeti için için temel bileşenlerin başında gelir. Belirttiğimiz çalışmalar, sektörün küresel tedarik gereksinimlerinin, renk formüllerinin ve standartların doğru bir şekilde sağlanması için oldukça önemlidir.

Global renk çalışmalarında lider olarak, şirket bünyemizde bulunan boya evlerimizde her zaman yüksek kaliteye sahip yeni renk standartları ve seçenekleri geliştiriyoruz. Eğitimli renk uzmanlarımız ve son teknoloji ile dünyanın her yerinden gelen renk taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Standart renk kataloğumuz , özel renk talepleri , detaylı renk bilgileri ve portföylerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.